1) 8+40:8-3*2=0

2) 8+40:8-3*2=7

+2
Ответы (1)
  1. 6 мая, 04:33
    0
    1) 3*2=6

    2) 40:8=5

    3) 8+5=13

    4) 13-6=7

    8+40:8-3*2=7 (И)