10234:7+10 * (90000-85637) : 5 - (10099+1) : 1=

+3
Ответы (1)
  1. 23 сентября, 03:36
    0
    1) 90 000 - 85 637 = 4 363

    2) 10 099 + 1 = 10 100

    3) 10 234 : 7 = 1 462

    4) 10 * 4 363 = 43 630

    5) 43 630 : 5 = 8 726

    6) 10 100 : 1 = 10 100

    7) 1 462 + 8 726 = 10 188

    8) 10 188 - 10 100 = 88

    10234:7+10 * (90000-85637) : 5 - (10099+1) : 1=88