Знайдить суму довжин усих ребер и площу поверхни куба ребро якого доривнюэ 7 см

+4
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 01:11
    0
    12*7=84 см сума довжин

    6*7²=6*49 = 294 см² площадь поверхности