11y+7y-2y=400

gjvj; tnt

+1
Ответы (2)
  1. 12 января, 12:11
    0
    11y+7y-2y=400

    16y=400

    y=400:16

    y=25
  2. 12 января, 14:57
    0
    11 у+7 у-2 у=400

    16 у=400

    у=400:16

    у=25

    11*25+7*25-2*25=400

    275+175-50=400

    400=400