A) 2/5 - 6/7 - 1/10 b) - 1/2 : (- 3/4)

+3
Ответы (1)
  1. 23 августа, 04:31
    0
    а) 2/5 - 6/7 - 1/10=-39/70

    б) - 1/2: (-3/4) = 2/3