Чому доривнюе корини ривняння (x-63) + 105=175

+3
Ответы (2)
  1. 16 апреля, 15:56
    0
    Х-63=175-105

    х-63=70

    х=70+63

    х=133
  2. 16 апреля, 17:08
    0
    Х-63+105=175

    х+42=175

    х=175-42

    х=133