А (34 217 - 25 329) - 902 - (58 508 + 498 115) : 69; б 2 010 201 - 415 498 : 83 + 616 528 : (21 851 - 21 763).

+4
Ответы (1)
  1. 19 сентября, 02:31
    0
    1) 34.217-25.329=8.888

    2) 8.888*902=8.016.976

    3) 58.508+498.115=556.623

    4) 556.623: 69=8.067

    5) 8.016.976-8.067=8.008.909