Упростить выражение 7√3+14√48-√147=

+3
Ответы (2)
  1. 23 июля, 21:28
    0
    7√3+14√48-√147 = 7√3+14√ (16 ·3) - √ (49·3) = 7 √3+14·4√3-7√3=56√3
  2. 23 июля, 22:05
    0
    7Y3 + 4 Y (16 * 3) - Y (49 * 3) = 7Y3 + 16Y3 - 7Y3 = 16Y3