32 : (-4) + 5

64 : (-16) - 9

17 - (-12) : 4

+1
Ответы (1)
  1. 10 июня, 18:16
    0
    32 / (-4) + 5

    -8+5=-3

    64 / (-16) - 9

    -4-9=-13

    17 - (-12) : 4

    13+3=16