А) 6-3,75+0,275=

б) 2,592:0,064+0,26*23 =

+3
Ответы (1)
  1. 24 марта, 12:21
    0
    А) 6-3,75+0,275 = 2,25+0,275 = 2,525

    Б) 2,592:0,064+0,26*23 = 40,5 + 5,98 = 46,48