Раскройте скобки:

а) (8x-3y) * 12

б) 100 * (47a+93b-78)

в) (23z-81+42t) * 3

+5
Ответы (2)
  1. 12 ноября, 20:44
    0
    А) (8 х--3 у) * 12 = 96 х - - 36 у

    б) 100 * (47 а + 93 b - - 78) = 4700a + 9300b - - 7800

    в) (23z - - 81 + 42t) * 3 = 69z - - 243 + 126t
  2. 12 ноября, 20:47
    0
    А) 96x - 36y

    б) 4700a + 9300b-7800

    в) 126t + 69z - 243