250*4=?*8

600/5=6*?

870/6=?/3

960/8=?/4

700/2=7*?

90/5=?/10

+4
Ответы (1)
  1. 7 декабря, 09:48
    0
    250*4=125*8

    600/5=6*20

    870/6=435/3

    960/8=480/4

    700/2=7*50

    90/5=180/10