Вычеслите 752 : 8

627 : 3

7 099 + 30 * (595 : 7)

(2 763 - 1 995) : 6 * 4

30 032 * 6 - 109 909

8 030 * 4 + 1 880

+3
Ответы (1)
  1. 16 июля, 18:45
    0
    752:8=94

    627:3=209

    7 099 + 30 * (595 : 7) = 9649

    (2 763 - 1 995) : 6 * 4 = 768:24=32

    30 032 * 6 - 109 909=70283

    8 030 * 4 + 1 880=34000