Решите уравнение

(3 х+5 х) умножить на18=144

+4
Ответы (2)
  1. 11 декабря, 22:11
    0
    (3 х+5 х) * 18=144

    8 х*18=144

    144 х=144

    х=1

    проверка

    (3*1+5*1) * 18=144

    (3+5) * 18=144

    8*18=144

    144=144
  2. 11 декабря, 22:17
    0
    (3 х + 5 х) * 18 = 144

    8 х = 144 : 18

    х = 8 : 8

    х = 1