Х+49=76 x-36=49 83-х=34 тендеу шыгаруга комектесиндерши

+2
Ответы (1)
  1. 12 июля, 23:12
    0
    х+49=76

    x=76-49

    x=27

    x-36=49

    x=49+36

    х=85

    83-х=34

    х=34-83

    х=-49