ауле математикадан олимпиада есптерин шыгарды. Ол биринши аптада барлык шыгаруга тисти есептердин 7/12 - син шыгарганда али дешыгарылмаган25 есеп калды. Сауле олимпиадага даыйндалу ушин барлыгы неше есеп шыгаруы керек?

+1
Ответы (1)
  1. 28 декабря, 13:03
    0
    Пусть х это количество всех задачь, тогда:

    7 х/12+25=х

    7 х/12-х=25

    (7 х-12 х) / 12=25

    7 х-12 х=-300

    -5 х=-300

    х=60

    Всего нужно решить 60 задачь