93-28x2+41 - (24+48) : 4

+1
Ответы (1)
  1. 14 мая, 03:29
    0
    1) 28 х2=56

    2) 24+48=72

    3) 72:4=18

    4) 93-56=37

    5) 37+41=78

    6) 78-18=60