Виразить у годинах 9 хв; 57 хв; 38 с.

+4
Ответы (1)
  1. 29 мая, 05:19
    0
    1 г - 60 хв

    9 хв - 9/60 г = 3/20 г

    57 хв - 57/60 г = 19/20 г

    1 г - 3600 хв

    38 с - 38/3600 г = 19/1800 г