Вирази: 1) у тоннах 15 кг, 321 кг, 4 ц, 7 ц, 3 ц12 кг, 2) у годинах: 7 хв, 5 с, 5 хв12 с.

+5
Ответы (1)
  1. 8 октября, 00:44
    0
    Вирази: 1) у тоннах 15 кг = 15/1000 т = 3/200 т

    321 кг=321/100 т

    4 ц = 4/10 т = 2/5 т

    7 ц = 7/10 т,

    3 ц12 кг, = 312/1000 т = 39/125 т

    2) у годинах:

    7 хв = 7/60 год

    5 с = 5/3600 год=1/720 год

    5 хв12 с=312/3600=78/900 год=39/450 год=13/150 год