Склади задачи за поданими виразами: 28:4-3=; 32:4+4=;

+4
Ответы (2)
  1. 21 мая, 12:51
    0
    1. 4.

    2. 12

    Это ответы!
  2. 21 мая, 13:19
    0
    1) 28:4=7, 2) 7-3=4. / 1) 32:4=8, 2) 8+4=12.