Один из двох доданкив доривнюе 115 и становыть пять седьмых ссумы. Знайды другий доданк

+1
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 16:07
    0
    (115 + х) * 5/7 = 115

    115 + х = 161

    х = 161-115=46