Б) 85*47+53*85

в) 54*60+460*6

г) 23*320+230*68

+4
Ответы (1)
  1. 25 мая, 12:35
    0
    Б) 58 * (47+53) = 85*100=8500

    в) 60 * (54+46) = 60*100=6000

    г) 23 * (320+680) = 23*1000=23000