1) 4/9*1/2. 2) 2/3*3/8. 3) 5/12*4/5. 4) 1/2*2/3. 5) 3/4*1/6. 6) 3/7*5/6.

+2
Ответы (1)
  1. 31 мая, 19:53
    0
    4/9•1/2=2/9

    2/3•3/8=1/4

    5/12•4/5=1/3

    1/2•2/3=1/3

    3/4•1/6=1/8

    3/7•5/6=5/14