750:50*9-9 * (16:2+14:14) + (7-7) * 28=

+5
Ответы (1)
  1. 14 мая, 21:27
    0
    750:50*9-9 * (16:2+14:14) + (7-7) * 28 = 15*9-81+0=135-81=54