13400*40-814500/900=

70295/5*30+580998=

50 * (41000-14792/4) =

+2
Ответы (1)
  1. 2 июля, 17:38
    0
    1) 13400*40=536000 814500/900=905 536000-905=535095 2) 70295/5 = 14059 14059*30=421770 421770+580998=1002768 3) 14792/4=3698 41000-3698=37302 50*37302=1865100