17+?=100 24+?=50 6+?=100

64=?=100 36+?=50 73+?=100

+5
Ответы (2)
  1. 17 июля, 02:20
    0
    17+83=100

    24+26=50

    6+94=100

    64+36=100

    36+14=50

    73+27=100
  2. 17 июля, 04:00
    0
    83, 26, 94,

    36, 14, 27