1,8 * (5,9-2 11/20) + (1/2+0,28) : 0,13=

+1
Ответы (1)
  1. 31 августа, 15:24
    0
    1) 5,9-2 11/20=5,9-2,55=3,35

    2) 1/2+0,28=0,5+0,28=0,78

    3) 1,8*3,35=6,03

    4) 0,78:0,13=6

    5) 6,03+6=12,03