2007*3/20-2006*99/1008+51/560=

+4
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 02:11
    -1
    2007*3/20-2006*99/1008+51/560 = (2007 75/5040 - 2006 495/5040) + 51/560=4620/5040+51/560=

    =9240/10080+918/10080=10158/10080=1 78/10080=1 39/5040=1 13/1680