8,1:0,4:2,7*3,06

10,2:2,4*12,5*0,8

+4
Ответы (1)
  1. 6 октября, 03:04
    +2
    8 1/10: 4/10:2 7/10 * 3 6/100=81/4:2 7/10*3 6/100=15/2 * 3 6/100=459/20