1) 12+108 2) 5+4 3) 100+120 4) 5*3-2

+1
Ответы (2)
  1. 5 мая, 16:26
    0
    1) 120=12+108

    2) 9=5 + 4

    3) 220 = 100+200

    4) 13 = 5*3-2
  2. 5 мая, 16:45
    0
    1. 12+108=120

    2. 5+4=9

    3. 100+120=220

    4. 5*3-2=13