Як правильно писати приклад х+4=32

+2
Ответы (2)
  1. 25 ноября, 00:55
    0
    32 минус четыре равно 28 значит 28 + 4 = 32
  2. 25 ноября, 02:05
    0
    Х+4=32

    х=32-4

    х=28

    32=32