Яку частину години становлять:

1) 20 хв; 2) 48 хв; 3) 50 хв?

Какую часть часа составляют:

1) 20 мин; 2) 48 мин; 3) 50 мин?

+5
Ответы (1)
  1. 22 мая, 10:26
    0
    1) 20/60=1/3 часа

    2) 48/60=4/5 часа

    3) 50/60=5/6 часа