0.6 * (-10) ^4+4 * (-10) ^3+70

+1
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 11:58
    0
    0.6 * (-10) ^4+4 * (-10) ^3+70=2000+70=2070
  2. 19 ноября, 15:36
    0
    0.6 * (-10) ^4+4 * (-10) ^3+70 = 0,6 * 10000 + 4 * (-1000) + 70 = 6 000 - 4 000 + 70 = 2070