Вычислите:

-3,5*9,2-7,8

0,05 * (-100) + (-11,2) * 3

8,5 * (-0,4) + (-1,3) * 2

+2
Ответы (1)
  1. 9 мая, 06:15
    0
    - 3,5 * 9,2 - 7,8 = - 40

    0,05 * (- 100) + (- 11,2) * 3 = - 38,6

    8,5*9 (-0,40) + (-1,3) * 2 = - 33,2