36 5/7+12 7/8

5 2/3+3/4

4+3 3/7

8 7/9+3

+3
Ответы (1)
  1. 5 декабря, 16:18
    0
    36 5/7+12 7/8=49 33/56

    5 2/3+3/4=9 5/12

    4+3 3/7=7 3/7

    8 7/9+3=11 7/9