1,53*54-0,42 * (512-491,2) + 1,116

+1
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 18:09
    0
    512-491,2=20.8

    1.53*54=82.62

    0.42*20.8=8.736

    8.736+1.116=9.852

    9.852