1 092 322 : 574 + 152 * 93 - (96 * 125 - 82 215 : 9) =

+4
Ответы (1)
  1. 13 апреля, 21:10
    0
    1 092 322 : 574 = 1903

    152 * 93 = 14136

    (96 * 125 - 82 215 : 9) = 2865

    1903 + 14136 - 2865 = 13 174