0,81 : 2,7 + 4,5 ∙ 0,12 - 0,69

+1
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 01:31
    0
    1) 0,81 : 2,7 = 0,3

    2) 4,5 * 0,12 = 0,54

    3) 0.3 + 0,54 = 0.84

    4) 0.84 - 0,69 = 0,15