х - (45736:8-5717) * 918=675225:15

+5
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 19:48
    0
    х - (45736:8-5717) * 918=675225:15

    х-12,5*918=45015

    х-11475=45015

    х=45015+11475

    х=56490