3,36:3,2 + (4 - (7 - 6,3) * 4,2) - 1,1=

+5
Ответы (1)
  1. 6 августа, 14:37
    0
    3,36:3,2 + (4 - (7-6,3) * 4,2) - 1,1=1,05-1,46-1,1=-1,51