90-73+8 93 - (46+9)

34+36-9

84-58-7 (28+33) - 8

54 - (42-7)

+1
Ответы (2)
  1. 10 июня, 01:49
    0
    90-73+8=19

    93 - (46+9) 48

    34+36-7=61

    84-58-7=33

    (28+33) - 8=53

    54 - (42-7) = 9
  2. 10 июня, 02:35
    0
    90-73+8=25. 93 - (46+9) = 38 34+36-9=61 84-58-7=19 (28+33) - 8=52 54 - (42-7) = 18