403:13 + (72 - ((114:19*25-137) * (41-352:11) : 39))) =

+4
Ответы (1)
  1. 12 июня, 05:18
    0
    31 + (72 - (150-137) * 9:39=31+59*9:39=31+13,6=44,6=45