0,25*5^1024 - (5^512+1) * (5^256+1) * (5^128+1) * (5^64+1) * (5^32+1) * (5^16+1) * (5^8+1) * (5^4+1) * (5^2+1) * (5+1)

+4
Ответы (1)
  1. 6 апреля, 21:34
    0
    5 * (1/5) ²-16*1/5=-3 1) 1/5²=1/25 2) 5*1/25=1/5 3) 16*1/5=16/5 4) 1/5-16/5=-15/5=-3 вот