7 * (1.2x + 0.3y) + (9.3x + 0.6y) * 2 при x = 0.1 y = 1

+4
Ответы (1)
  1. 3 мая, 12:11
    0
    7 * (0.12+0.3) + (0.93+0.6) * 2

    7*42+1.53*2 = 2.94+3.06=6