Реши

409 + 80 = 231 + 457 = 865 - 243 =

745 - 40 = 562 + 376 = 918 - 357 =

340 + 60 - 1 = 579 + 1 - 300 =

+3
Ответы (1)
  1. 7 марта, 23:31
    0
    409+80=489 231+457=688 865-243=622

    745-40=705 562+376 = 938 918-357=561

    340+60+1=401 579+1-300=280