У пак привезли 33 кущи троянд. Коли на килькох малих клумбах посадили по 6 кущив, то залишилося ще 15. Скильки було малих клумб

+3
Ответы (2)
  1. 26 мая, 08:58
    0
    1) 33-15=18 (кущ)

    2) 18:6=3 (кл)
  2. 26 мая, 10:06
    0
    33-15=18 (кущив)

    18:6=3 (клумб)

    Было 3 малых клумб.