Вирази на 4 клас № 72 231*3 93*4 128*7 115*6

З поясненням

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 00:21
    0
    72 231*3=16 632 Проверка: 16 632 : 3=72 231 93*4=372 Проверка: 372 : 4 = 93 128*7=896 Проверка: 896 : 7 = 128 115*6=690 Проверка: 690 : 6 = 115