4 дм в квадрате=? см в квадрате

+4
Ответы (2)
  1. 6 марта, 05:34
    0
    Ответ: 40^2 см

    Решение: 1 дм=10 см

    4^2=16

    40^2=160
  2. 6 марта, 07:35
    0
    Ответ: 40^2 см

    Решение: 1 дм=10 см

    4^2=16

    40^2=160