Сколько будет 2•2:2•2•2:4=?

+3
Ответы (2)
  1. 29 апреля, 16:45
    0
    2*2/2*2*2/4 = 4/2*2*2/4 = 2*2*2/4 = 8/4 = 2

    Порядок действий по порядку
  2. 29 апреля, 17:40
    0
    2•2:2•2•2:4=2 ...