У плюс 27 умножить на у равно 952

+3
Ответы (2)
  1. 9 декабря, 14:17
    0
    у+27 у=952

    28 у=952

    у=952/28

    у=34
  2. 9 декабря, 14:32
    0
    Y+27y=952

    y+27=28

    28y=952

    y=952:28

    y=34